Aker Patent & Danışmanlık

Çözüm Ortağınız!

Biz Kimiz?

AKER PATENT ve DANIŞMANLIK şirketlerin 21.yy daki ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir vekillik şirketidir. Şirketin çalışma alanlarında başta markalar, patentler, tasarımlar olmak üzere coğrafi işaretler, bitki türleri ve entegre devrelerin topografyaları da bulunmaktadır. AKER PATENT, marka, patent vekili olarak firmaların başvurularını yapmakta ve onların yoğun emek ve tanıtım bedeli harcayarak oluşturdukları markaları hem ulusal hem de uluslararası düzeyde korumaktadır.

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) , ne yazık ki devletimizin sağladığı bazı destek ve teşviklerden habersizdir. Bu konuda kendini sorumlu hisseden firmamız, DTM, KOSGEB ve TÜBİTAK gibi devletin destek veren kurumlarının verdiği destek ve teşvikler konusunda başta kobilere olmak üzere tüm imalatçı ve ihracatçı firmalara danışmanlık yapmaktadır. Bunun yanında Avrupa Birliği hibe destek programları konusunda da Türkiye’deki firmalara danışmanlık yaparak global dünyada firmalarımızın rekabet gücünü kuvvetlendirmeyi amaçlamıştır.

Müşteri odaklı ve gelişime açık prensiplerimizle, danışmanlık ve belgelendirme alanlarında faal olarak çalışmaktayız. Müşterilerimize; sürekli gelişim ve kurumsallaşma sürecinde sistematik ve düzenli çalışmalar beraberinde en iyiyi sağlamayı, ürün ve hizmetlerini daha iyi şekilde ve zamanda sunabilmelerine yönelik destek hizmeti vermeyi, müşterilerimizin imalat ve ihracat statülerine katma değer sağlayabilmeyi ana politikamız olarak benimsedik.

Başta Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) olmak üzere, tüm imalatçı ve ihracatçı firmalara yönelik devlet yardımlarının sağlanması ile ilgili güncel bilgilerin sunulması ve bu bilgi kaynaklarının müşterilerimizin gelişimi ve markalaşması yolunda uygulamaya konulması ile etkin ve kalıcı sonuçlara ulaşmak için varız.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: